AKPİN KUMAŞ

Akpin kumaş medikal, Otel & Restoran grubu vb grubu gibi alanlarda tercih edilen kumaş türüdür.

Kumaş Özellikleri

Kullanım Alanları

  • Cerrah önlükleri
  • Veteriner hekim önlükleri
tanitim-tr
tanitim-en
tanitim-ru

Renk Kartelası

*Renkler her ekranda farklılık gösterebilir.

Akrida fabrika

Bursa Fabrika

Akrida Mağaza 3

İstanbul Mağaza

Akpin Kumaş Nedir

Akpin kumaş, Bursa’daki kendi fabrikamızda ürettiğimiz tamamen yani %100 polyester özelliğe sahip bir kumaş çeşididir. Kendi fabrikamızda son derece teknolojik dokuma makinalarımızla 150gr/cm (+-3) ve 125 gr/m² (±%5) olan çok dayanıklı bir özel kumaş çeşididir. Yırtılmaz ve su geçirmez özelliğiyle öne çıkan akpin kumaşlar genellikle cerrah önlüklerinde ve veteriner hekimlerin önlüklerinin üretiminde kullanılmaktadır. Su geçirmeme özelliği en önemli özelliklerinden biridir. Hava geçirgenliği iyi bir seviyede olduğu için sağlık açısındanda kullanımı önemli bir kumaştır. Fazlasıyla hafif bir yapıya sahip olan akpin kumaşlar kullanıcısına asla zahmet vermez.

Akpin farklı sektörlerde kullanılmakta olup en yaygın kullanıldığı yer sağlık sektörüdür. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi genellikle cerrahi hekim önlüğü ve veteriner hekim önlüğü olarak kullanılmakla beraber sağlık sektöründe hemen her yerde kullanıma uygundur. Şimdi  ayrıca alpaka 175 kumaş modelimize göz atabilirsiniz. Diğer medikal otel ve restoran kumaş modellerimize bakabilirsiniz.

Akpin Kumaş Fiyatları

Akpin kumaş fiyatları hakkında tam bir bilgi vermek doğru olmamakla birlikte genellikle sağlık sektöründe yani cerrahi önlüklerde ve veteriner önlüklerinde sıkca kullanılan kumaşların fiyatları birden fazla nedene bağlı olmakla birlikte değişkenlik göstermektedir. Bu nedenlerden en önemlisi tabiki alınan kumaşın miktarıdır. Ayrıca kumaş kaliteside kumaş fiyatını çok etkilemektedir. Bunlardan farklı olarak fiyatı değiştiren diğer unsur ise katalogdaki renklerdir. Daha detaylı ve kesin fiyat bilgisi için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akrida Tekstil kumaş satışında en doğru fiyat politikasını uygulamaktadır. Ayrıca Instagram sayfamızıda takip ederek gönderilerimize göz atabilirsiniz.