Belinda Soft

Medikal, Otel  & Restoran grubu, erkek-kadın giyim kıyafetleri gibi alanlarda tercih edilen esnek, ferah ve yüksek konfor özelliklerine sahip kumaş türüdür.

Belinda Soft Kumaş Özellikleri

Belinda Soft Kumaş Kullanım Alanları

  • Forma
  • Promosyon
  • Gömlek
  • Medikal iş elbiseleri
  • Kadın/erkek giyim
tanitim-tr
tanitim-en
tanitim-ru

Belinda Soft Renk Kartelası

*Renkler her ekranda farklılık gösterebilir.

Akrida fabrika

Bursa Fabrika

Akrida Mağaza 3

İstanbul Mağaza

Belinda Soft Nedir ?

Belinda Soft kumaş, yumuşak ve lüks bir dokuya sahip olan bir kumaş türüdür. İsminden de anlaşılacağı gibi, bu kumaşın yumuşak bir his sağlamaktadır. Aynı zamanda, Belinda Soft kumaşın dayanıklılık ve esneklik gibi özelliklere de sahip bir kumaş türüdür. Bu, kumaşın kullanıcıya rahatlık sağlayabileceği ve aynı zamanda uzun ömürlü olabileceği anlamına gelir.

Bununla birlikte, Belinda Soft kumaşın su geçirmezlik özelliğine sahip önemli bir kumaştır. Su geçirmezlik genellikle belirli bir işlemden veya kaplamadan kaynaklanır. Ancak bazı kumaşlar su itici özelliklere sahip olabilir ve suyu emmekte daha az direnç gösterebilirler. Bu nedenle, Belinda Soft kumaşın suya dayanıklı veya su itici bir özelliğe sahip olabilmektedir. Belinda kumaşlarımız Bursadaki kendi fabrikamızda 150g/m2 olarak üretilmektedir. Bunun yanı sıra %71 Polyester, %24 Viskon, %5 Elastan bir yapıya sahiptir. Kumaşlarımız hakkında daha detaylı bir bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Alpaka kumaş ürünümüzede ayriyetten göz atabilirsiniz. Ayrıca Ripstop kumaş kategorimize göz atabilirsiniz.

Belinda Soft Kumaş Fiyatları?

Belinda Soft kumaş fiyatları, tahminen kumaşın kalitesi, üretim süreci ve kullanılan malzemeler gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Özellikle eğer Belinda Soft kumaş yüksek kaliteli ve özel bir kumaş türü ise, fiyatları daha yüksek olabilir. Ayrıca, Belinda Soft kumaşın popülerlik düzeyi ve talep durumu da fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Talep yüksek olduğunda, fiyatların artma eğilimi gösterebileceği düşünülebilir. Bununla birlikte, Belinda Soft kumaşın spesifik bir markaya veya üreticiye ait olduğu varsayılırsa, marka itibarı ve pazarlama stratejileri de fiyatları etkileyebilir. Akrida Tekstil kumaş fiyatları için en doğru politikayı uygulamaktadır. Ayrıca Instagram sayfamıza giderek gönderilerimizden anlık haberdar olabilirsiniz.