MEDİKAL OTEL VE RESTORAN

Medikal Kumaş Nedir ?

Medikal otel ve restoran kumaş genellikle hastane  üniformalarında kullanılan kumaş tipidir. İçeriği sayesinde çok fazla nefes alarak kullanıcısına konforlu bir kullanım sunar. Gün geçtikce artan hijyenden dolayı medikal giyim ürünlerdede hijyen sağlık açısından çok önemlidir. Medikal otel ve restoran kumaş, üniformadan çok kişisel bir korunma ekipmanı olarak görülebilir. Virüslerin hastayla ve sağlık çalışanıyla olan temasını azaltır ve virüs geçişlerini önler. Akrida Tekstil medikal kumaş ürünlerini Türkiye’de üreten en güzide firmalardan biridir. Medikal kumaş ve diğer tüm kumaşlarımız hakkında daha güncel bilgiye ulaşmak için buraya tıklayarak instagram sayfamıza gidebilirsiniz.

Medikal Otel ve Restoran Kumaşları Nerelerde Kullanılır ?

Medikal otel ve restoran kumaş çok geniş bir kullanım alanına sahip olsada genellikle hastanelerin ve sağlık kurumlarının üniformalarında kullanılır. Otel ve restoran gibi geniş kullanım alanları vardır. Medikal otel ve restoran kumaşlarının kullanım alanlarını sizleri için aşağıda sıraladık. Bunlar;

 • Kadın / erkek giyim
 • Forma 
 • Promosyon
 • Gömlek
 • İş elbiseleri
 • Güvenlik giysileri
 • Medikal kullanım alanları
 • Restoran garson ve aşcı kıyafetleri

gibi birçok kullanım alanı vardır. Kumaşlarımızın kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal Otel ve Restoran Kumaş Türleri Nelerdir?

Medikal otel ve restoran kumaş türleri denince akla ilk olarak alpaka kumaş türleri gelsede alpaka kumaş haricinde daha fazla medikal otel ve restoran kumaşı türü vardır. Akrida tekstil bu kumaş türlerinin hepsinin üretimini tamamen kendi uzman ekibiyle kendi fabrikasında yapmaktadır. Akrida Tekstil 56 ülkeye ihracat ettiği otel restoran ve medikal kumaşları en iyi haliyle üretiyor. Medikal otel ve restoran kumaş türlerini sizin için aşağıda sıraladık. Bunlar;

 1. Alpaka
 2. Akpin
 3. Alpaka Baskılı
 4. Belinda Soft
 5. Gold Alpaka
 6. Hira Kumaş
 7. Lycracool
 8. Mekanik
 9. Piyade Pul
 10. Pamuk Zefir
 11. Piramit Renkli
 12. Seher Gabardin
 13. Tery Flex
 14. Terycoton
 15. Zefir
 16. Linda
 17. Ahlat

şeklinde sıralanabilmektedir. Kumaşlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.